Thorchain Coin Nedir?
Thorchain Coin Nedir? Kripto cüzdanınızda farklı seçenekler yer vermek isteyenler Thorchain Coin nedir ve Thorchain Coine yatırım yapılır mı gibi sorulara yanıt arıyor.

Thorchain Coin Nedir?

service

Thorchain Coin Nedir?

Kripto cüzdanınızda farklı seçenekler yer vermek isteyenler Thorchain Coin nedir ve Thorchain Coine yatırım yapılır mı gibi sorulara yanıt arıyor. Her dönemde popüler Coinlerin yanı sıra yeni duyulmaya başlayan kinler de yatırımcıların ilgisini çekiyor. Tercih edeceğiniz yeni Coinler ile kripto cüzdanlarınızı çeşitlendirmek için Thorchain Coin geleceği hakkında da araştırma yaparak yatırımcı yorumlarını değerlendirebilirsiniz. Kripto para borsalarında yer alan Coinlerin hepsi proje detayları ile birlikte size sunuluyor.

Thorchain Projesi? Nedir?

Thorchain Coin nedir ve Thorchain projesi konuları hakkında yapacağınız araştırmalar sırasında bu Coin hakkında çok farklı bilgiye erişebilirsiniz. Thorchain Coin nedir sorusuna yanıt arıyorsanız Blockhain ağına bağlı Thorchain Coini şu maddeler ile daha yakından tanıyabiliriz;

 • Thorchain ilk olarak 2019 yılında DEX arzı projesi ile Binance ortaklığıyla ortaya çıkartılmıştır.
 • Thorchain2in herhangi bir kurucusu, ortağı ya da yöneticisi yoktur. Bu ağ Gitlab aracılığı ile yönetilir.
 • Thorchain temelde kullanıcılara çeşitli ağlar arasında kripto paraları değiş tokuş yapabilme imkanını sunmak için tasarlanmış bir likidite protokolüdür.
 • Kullanıcıların sahip oldukları kripto paralar değişim işlemi sırasında hesaplarından kaybolmaz.
 • Thorchain ile kullanıcılar likidite olmak için emir defterine güvenmek zorunda kalmaz.
 • Herhangi bir izne ihtiyaç duyulmadan ellerinde bulunan varlıkları diğer varlıklar ile kısa süre içerisinde değiştirebilir.

Thorchain Hangi Borsada Listeleniyor?

Büyük kripto para piyasalarında yer alan Coinler her daim gelecek vaat eden Coinlerdir. Bu doğrultuda takip ettiğiniz Coinin listelendiği borsalar hakkında bilgi sahibi olarak, Coinin geleceği hakkında daha emin sonuçlara ulaşabilirsiniz. Dünyanın en büyük borsalarında listelenen Thorchain Coini satın alabileceğiniz kripto para borsalarını şöyle sıralayalım;

 • Binance
 • Mandala Exchange
 • CoinTiger
 • FTX

Thorchain kripto Coin, kripto para borsalarında RUNE sembolü ile listelenir. Birden fazla işlem çifti seçeneğine sahiptir. Kullanmak istediğiniz kripto para piyasasına üye olduktan sonra güvenlik adımlarını geçebilir ve dilediğiniz miktarda RUNE yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. RUNE işlem çiftleri hakkında bilgi almak ve Binance kripto para borsasında RUNE’ye yatırımın nasıl yapıldığı öğrenmek için Google arama motorunu kullanabilirsiniz.

Thorchain Piyasa Değeri Nedir?

Thorchain Coin nedir ve Thorchain Coin piyasa değeri nedir gibi sorular, Coine yapılacak yatırım miktarını doğudan etkiler. Thorchain Coin güncel dolaşım miktarı ve piyasadaki arz miktarları şöyledir;

 • Thorchain Coin Dolaşımdaki Arz Miktarı: 330.688.061 RUNE
 • Thorchain Toplam Arz Miktarı: 334.937.975 RUNE
 • Thorchain Maksimum Arz Miktarı: 500.000.000 RUNE

Şubat 2021 yılı itibari ile toplam RUNE miktarının 158 milyonu dolaşıma girmiştir. Binance DEX’ten yapılan ortak açıklamaya göre toplam arzın %10’u kadar miktar ekibe tahsis edilmiş ve belirli bir süre boyunca bu miktar sabit olarak kilitlenmiştir.  

Thorchain Alınır Mı?

Thorchain Coin nedir sorusunda tatmin edici yanıtlara ulaştıktan sonra Thorchain Coin alınır mı sorusuna yanıt arayabilirsiniz. Bu aşamada da güvenebileceğiniz en doğru kaynaklar Thorchain yatırımcı yorumlarıdır. Thorchain Coin yorum araştırması yaparak bu Coin için en uygun yatırım dönemini tespit edebilir ve böylece doğru zamanda az miktarlar ile Coin yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Thorchain Coinin İleride Yapmayı Planladığı Geliştirmeler

Thorchain’in en temel projesi bütün kripto ağı işlemlerini gizlilik çerçevesinde yürütmektir. Bu anlamda geliştiriciler yardımı ile projenin daha ileriye götürülmesi amaçlanır. Projenin baştan sonra anonim bir ekip ile sürdürülmesi ve sonlandırılması amaçlanmıştır. Sistem içerisinde yer alan bütün geliştiriciler, sistemin daha kullanışlı ve güvenli bir hale gelmesi için node düğümler ile çalışmalarını yürütür. Bu düğümler, varlıkları güvenceli ortamda bekletmek ve saklamak isteyenlere sistemin devamlılığını sürdürmek için stake edilebilir. Düğümleri stake edenler piyasaya sürülecek olan belirli miktardaki sermayeyi takasçılara ulaştırır. Böylece takasçılar da belirli oranda verilen takas ücretini öder ve bu ekonomik etkinliği hayata geçirir.

Piyasaya çıktığı yıldan itibaren geliştirmelerine devam eden Thorchain, gelecekte de umut vaat eden projeler arasında yer alsa da yatırım konusunda atılacak adımların kendi kararınız doğrultusunda olması ö nemlidir. Bu doğrultuda Thorchain Coin nedir ve Thorchain geleceği gibi konularda araştırmalarınızı sürdürdükten sonra kripto portföyünüzü küçük miktarlar ile şekillendirmeniz ve kripto para borsasında adımlarınızı emin bir şekilde atmanız önerilir.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
1
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
1
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Thorchain Coin Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

En Güncel Kripto Para Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!