Telcoin Nedir?
Telcoin Nedir? Telcoin, Telekomünikasyon tokeni olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Telcoin birbirinden farklı sektörler arasında köprü görevi görüyor.

Telcoin Nedir?

service

Telcoin Nedir?

Kripto para piyasasına yeni girenler Telcoin nedir ve Telcoin projesi nedir sorularına yanıt arıyor. İsminden az çok fikir sahibi olabildiğimiz Telcoin, Telekomünikasyon tokeni olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Ciddi yatırımcıların uzun vade Coin listesine aldıkları Telcoin birbirinden farklı sektörler arasında köprü görevi görüyor.

Telcoin nedir ve Telcoin piyasa değeri nedir gibi sorulara yanıt arıyorsanız, birazdan diğer insanlardan daha önce bu Coini tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Henüz projesi tam olarak ortaya çıkmamış olan Telcoin’i erken dönemde tanıyarak, uygun fiyatlar ile bu Coine yatırımlarını gerçekleştirebilirsiniz.  Potansiyeli ve grafiği ile gelecek vaat eden Telcoin hakkında bilmeniz gerekenleri şöyle sıralayabiliriz;

 • TelCoin Nedir?, Blockchain, telekomünikasyon ve kripto para sektörleri arasında köprü görevi üstleniyor.
 • 2007 yılında temeli atılmış olan, merkeziyetsiz bir kripto para birimi olarak öne çıkıyor.
 • Faturalandırma, proje ve mobil para platformları arasında meydana gelebilecek her türlü teknik problemi gidermeye yönelik olarak Verizon ve AT&T gibi sektörün önde gelen isimleri ile ortaklık planları yapıyor.
 • Western Union kurumunun lideri olduğu havale piyasasına güçlü bir rakip olmayı hedefliyor.
 • Kullanıcılarına düşük maliyetler ile mobil para platformlarını ve e-cüzdanları kullanabilme şansını tanıyor.
 • Küresel anlamda Telekom ve mobil para platformları ile ortaklık kurmayı hedefliyor.
 • Ethereum Blockchain ağı olan ERC-20 tokeni işlevine sahip ve telecoin ekosisteminde yer alan e-ticaret web sitelerinde ödeme yapmak amacı ile kullanılıyor.

Telcoin Projesi? Nedir?

Telcoin nedir, projesi hakkında edineceğiniz bilgiler, sizin gibi sayısız yatırımcının gelecekteki yatırımlarını şekillendirmesine yardımcı oluyor. Telcoin projesinin temelini telekomünikasyon sektörü oluşturuyor. İletişim ile kripto arasında bir bağ kurmayı amaçlayan TelCoin projesi temelinde iki sektörün birbiri ile sorunsuz şekilde bütünlük kurması yer alıyor. Kullanıcılarına özellikle kripto para anlamında kesintisiz bir bağlantı sunma hedefine sahip olan Telcoin güçlü alt yapısı ile her türlü gelecek planının arkasında durmayı başarıyor.

Telcoin piyasalarda TEL sembolü ile işlem görüyor. TEL Coinin bir diğer büyük projesi ise havale piyasası olarak biliniyor. Western Union’a rakip olmayı hedefleyen Telcoin, bu hamle ile de gelecekte yatırımcılarına büyük bir güven aşılıyor. Merkeziyetsiz varlıklar gibi TelCoin de cep telefonlarında tam erişim sunmak ve kullanıcılarına diledikleri bir zaman mobil cihazlar üzerinden para gönderme fırsatını sunmak istiyor.

Telcoin ağına girebilen kullanıcılar bütün ağ operatörleri üzerinden hiç zaman kaybetmeden TEL token alabiliyor. Ayrıca ağ üzerinde kullanıcılar için bir teşvik sistemi de yer alıyor. TEL token trafiği ne kadar fazla olursa ağda kullanıcılara o kadar fazla miktarda teşvik sunuluyor

Telcoin Hangi Borsada Listeleniyor?

Telcoin satın alabileceğiniz kripto para borsaları şu şekilde;

 • KuCoin
 • Balancer
 • HitBTC
 • Bitbns
 • 1inch
 • Exchange
 • Simex

Telcoin Piyasa Değeri Nedir?

Telcoin piyasa değeri ve güncel piyasadaki dolaşım miktarı gibi bilgiler şu şekilde;

 • Telcoin Dolaşımdaki Arz Miktarı: 60.093.587.611 TEL
 • Telcoin Toplam Arz Miktarı: 100.000.000.000 TEL
 • Telcoin Maksimum Arz Miktarı: 100.000.000.000 TEL

Telcoin güvenli mi ve Telcoin yorumları gibi konularda yapacağınız araştırmalar ile yatırımlarınızı doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Telcoin güvenlik açısından beklentileri son derece iyi karşılıyor. Proof of Concept modelini kullanan Telcoin Coin PoS Blockchain protokollerinde bulunan doğrulayıcılara karşılık geliyor. Ayrıca çoklu imzalı kripto güvenlik modeline sahip ve bu sayede ağ ödüllerini de başarılı bir şekilde alıyor.

Telcoin Alınır mı?

Telcoin alınır mı ve Telcoin grafik yorum gibi konular hakkında araştırma yapıyorsanız, bu Coine dair en gerçekçi bilgilere ulaşabilirsiniz. Kripto para yatırımlarını kendi kararınız ile şekillendirmeniz ve yatırımlarda tavsiyelerden uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu konuda Telcoin projesi yeni gelişmelerini takip edebilir ve yeni piyasaya çıkacak güncellemeleri izleyerek yatırımlarını güvene alabilirsiniz. Aksi taktirde bütün risklerin sadece sizi ilgilendireceğini unutmamalısınız.

Telcoin Coinin İleride Yapmayı Planladığı Geliştirmeler

Telcoin geleceği konusunda birçok önemli projeden bahsediliyor. Telekomünikasyonu dev projeler ile kripto para piyasasına getirecek olan TelCoin bu özelliği ile özellikle aynı sektörde bulunan rakiplerinden bile tam puan alıyor. Kripto para sektöründe emin adımlar ile ilerleyen Telcoin kripto para, yükselen grafiği ile trend coinler arasında yer alıyor. Özel anahtarlı güvenlik sistemi ile kullanıcılarına güven veren Telcoin yatırımlarınızı ilk adımda küçük miktarlar ile yaparak, kripto cüzdanınızı kontrollü bir şekilde yönetebilirsiniz.

Not: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmelidir. Sitemiz kripto para birimlerine yaptığınız yatırımların sorumluluğunu üstlenmez.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Telcoin Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

En Güncel Kripto Para Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!