Ont Coin Kuruluşu
Ont Coin Kuruluşu; Ontology, 2017 yılında Çin merkezli OnChain şirketi tarafından oluşturuldu. OnChain ayrıca bazen "Çinli Ethereum" olarak adlandırılan NEO'yu da yarattı.

Ont Coin Kuruluşu

service

Ont Coin Yorum

Ont coin yorum yapmak gerekirse ont coin diğer adı ile ontology, işletmelerin Ontology’nin halka açık blok zinciri ağının üzerine kendi blok zinciri ağlarını kurmalarına, insanların gizliliğini ihlal etmeden birbirleriyle etkileşime girmelerine ve bir banka gibi çok çeşitli işletmeler ve projeler tarafından kullanılmalarına olanak tanıyan karmaşık, dağıtılmış bir güven protokolüdür.

Başlangıçta Ontology, NEO blok zincirinde bir NEP-5 belirteciydi. ONT kripto para biriminin topluluk dağıtımı ve airdropları için popüler ICO modelini kullandı. İnsanlar, hem organik fiyat artışına hem de tutkulu bir topluluğa yol açan bu hareket nedeniyle yiyecekleri hakkında çok heyecanlandılar. Ayrıca, projenin gelecekteki düzenleyici gözetime tabi olmayacağından emin olunmuştur.

Ontology bültenine kısa bir süreliğine kaydolanlar, token Binance gibi büyük borsalara eklendikten sonra ücretsiz olarak 10 dolar değerinde 1.000 ONT tokeni aldı. Son zamanlarda Ont coin yorum çok fazla aratılanlar arasına girdi.

Ont Coin Kuruluşu

Ont coin yorum yapması çok kolay ve ileriye dönük bir projedir. Ontology, 2017 yılında Çin merkezli OnChain şirketi tarafından oluşturuldu. OnChain ayrıca bazen “Çinli Ethereum” olarak adlandırılan NEO’yu da yarattı. NEO’nun kurucu ortakları Da Hongfei ve Eric Zhang ile bir blockchain uzmanı olan Jun Li (şu anki CEO) tarafından başlatıldı.

Ontology, işletmelere işlerini yürütmeleri ve bilgilerini güvende tutmaları için daha fazla yol sunar. Ethereum ve NEO gibi rakipleriyle karşılaştırıldığında sahip olmadıkları bir şey olan kendi ihtiyaçlarını karşılamak için kendi blok zincirlerini oluşturabildikleri için onlara daha fazla seçenek sunuyor. Ontology ayrıca akıllı sözleşmelere, şifreli kimlik kanıtlarına (ONT ID) ve farklı blok zincirleri arasında kolayca taşınabilen tokenize verilere (DDXF) sahiptir.

Çoğu ülkede katı veri gizliliği yasalarına sahip olan Ontology ağında, hastaların gizliliğini riske atmadan kullanılabilir. Özel bilgileri paylaşan tıbbi işletmeler, diğer kişilerle hangi bilgilerin ne zaman paylaşılacağını kontrol edebilir, böylece hasta verilerinin yanlış kişilerin eline geçmesinden korkmalarına gerek kalmaz .Ont Coin ağı tamamen merkeziyetsiz olmasıyla ünlüdür. Bu yüzden siber saldırı düzenlenmesi çok zordur.

Bu yönüyle de çok kullanışlı ve güvenli bir kripto paradır. Ont Coin Web3’e merkezi olmayan kimlik ve veri çözümleri getiren yüksek hızlı ve  düşük maliyetli bir zincirdir.

Altcoinlerde Meydana Gelen Gelişmeler Nasıl Öğrenilir?

Sizler de eğer altcoinlerde meydana gelen gelişmelere ve haber değeri taşıyan tüm bilgilendirmelere hızlı bir şekilde ulaşarak yatırımınızı yönlendirmek istiyorsanız, Kriptobox sitesine gidebilir ve ilgili sayfayı ziyaret ederek binlerce altcoin haberine kolayca ulaşabilirsiniz. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ont Coin Kuruluşu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

En Güncel Kripto Para Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!