Near Coin Kuruluşu
Near Coin Kuruluşu; NEAR Protokolü, uygulamaları web'de kullanılabilir hale getirmenin bir yoludur. Near coin sadece bir coin değil çok iyi ve beğenilen bir de projedir.

Near Coin Kuruluşu

service

Near Coin

1 adet Near coin 13,5 dolara eşittir. NEAR Protokolü, uygulamaları web’de kullanılabilir hale getirmenin bir yoludur. Ağ, hem ölçeklenebilir hem de kullanımı kolay olmayı amaçlamaktadır. İşlemleri kaydetmek ve kayıtlarını tutmak için yerel bir hizmet belirteci kullanılabilir. NEAR belirteçlerini stake etmek, ağda doğrulama düğümlerini çalıştırmanıza izin verir.

Bu belirteçler, ağ kaynaklarının nasıl kullanılması gerektiğine karar vermek için yönetişim oylamasında kullanılır. Rust ve AssemblyScript için NEAR SDK’da bunları test etmek için standart veri yapıları ve araçları vardır. Yazılım yapan kişiler, çalıştığından emin olmak için hemen şimdi kullanabilir duruma getirmişlerdir. Uygulama geliştiricileri NEAR Wallet’ı kullanarak kullanıcılarının deneyimlerini olduğundan daha iyi hale getirebilir. NEAR Explorer, sözleşmelerde hata ayıklamak ve ağ performansını test etmek için kullanılır.

Geliştiriciler, uygulamalarının bilgisayarlarıyla birlikte gelen yazılımlarla aynı şekilde çalışmasını sağlamak için NEAR Komut Satırı Araçlarını kullanabilir. Near coin sadece bir coin değil çok iyi ve beğenilen bir de projedir.

Near Coin Kuruluşu

Near coin, programlamada iki tanınmış isim olan Alex Skidanov ve Illia Polosukhin’in eseridir. Start-up’ların daha fazla para kazanmasına yardımcı olan Combinator’da çalışan insanlar, Skidanov oradayken tanıştı. Temmuz 2018’de geliştiricilerin yazılım yapmasını ve dağıtmasını kolaylaştırmayı amaçlayan bir proje üzerinde birlikte çalışmaya başladılar.

Near projenin eskiden adıydı. Zamanla değişti. Google ve MemSQL ile çalışmış kişiler de dahil olmak üzere projede 40’tan fazla kişi çalışıyor. Near coin ve Near Protokolünü yapan kişilerin neredeyse tamamı kodlama ve Uluslararası Üniversite Programlama Yarışması (ICPC) gibi diğer yarışmalarda ödül almış veya aday gösterilmiş kodlayıcılardır. Aynı zamanda Skidanov hem MemSQL hem de Microsoft için çalıştı.

Aynı zamanda Polosukhin, hem TensorFlow’dan hem de Google Arama’dan sorumlu olan kişiydi. NEAR Protocol, merkezi olmayan bir uygulama (dApp) platformunu kullanır. Yerel NEAR tokenleri, Near kripto platformunda işlemler ve depolamalar için ödeme yapmayı kolaylaştırır. NEAR, ölçeklenebilirlik elde etmek için parçalama teknolojisini kullanan bir Proof-of-Stake blok zinciridir. Near coin, geliştirici ve kullanıcıları için güvenli bir platform oluşturmak için son derece iyi çalışmaktadır.

Altcoinlerde Meydana Gelen Gelişmeler Nasıl Öğrenilir?

Sizler de eğer altcoinlerde meydana gelen gelişmelere ve haber değeri taşıyan tüm bilgilendirmelere hızlı bir şekilde ulaşarak yatırımınızı yönlendirmek istiyorsanız, Kriptobox sitesine gidebilir ve ilgili sayfayı ziyaret ederek binlerce altcoin haberine kolayca ulaşabilirsiniz. 

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Near Coin Kuruluşu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

En Güncel Kripto Para Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!