Kyber Network Coin Nedir?
Kyber Network Coin Nedir? Kripto para borsalarında ismi duyulan Kyber Network Crystal hem sistem olarak hem de işleyiş olarak birçok protokolden farklıdır.

Kyber Network Coin Nedir?

service

Kyber Network Coin Nedir?

Kripto para borsasına ilgi duyanların merak ettikleri ve yanıt aradıkları sorulardan bir tanesi de Kyber Network Coin nedir olarak ön plana çıkıyor. Kripto para borsalarında ismi duyulan Kyber Network Crystal hem sistem olarak hem de işleyiş olarak birçok protokolden farklıdır. Kyber Network Crystal protokolü hakkında edineceğiniz bilgiler doğrultusunda yatırımlarınızı size doğru gelecek şekilde yönlendirebilirsiniz.

Kyber Network Crystal satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce yatırımlarınıza yön verecek önemli tavsiyeleri şöyle sıralayalım;

 • Kripto cüzdanınızda daima birden fazla seçeneğe yer verin.
 • Yatırım için uygun zamanı bekleyin.
 • İlk defa yatırım yapacağınız Coinlerde mutlaka düşük miktarlar ile başlangıç yapın.
 • Yatırımlarınızı kademeli olarak gerçekleştirin.
 • Yatırımlarınız sırasında her türlü duruma karşı mutlaka stop-loss olun.

Kyber Network Projesi? Nedir?

Kyber Network Crystal, merkeziyetsiz herhangi bir uygulama içerisinde gerçek zamanlı olarak işlem gerçekleştirmek amacı ile birçok farklı kaynaktan likidite toplayan bir zincir üstü protokoldür. Kyber Network Crystal protokolünü şu maddeler ile inceleyelim;

 • Kyber Network Crystal’in tek amacı diğer kullanıcıların daha kolay bir şekilde likidite havuzuna ulaşmalarını sağlamaktır.
 • Merkeziyetsiz borsalarda kullanımı son derece güvenlidir.
 • Kyber Network Crystal sistem üzerinde bulunan bütün işlemler zincirde gerçekleşir. Bu nedenle blok gezgini kullanma yolu ile bütün işlemler kolay bir şekilde doğrulanabilir.
 • Kyber Network Crystal ağı üzerinde token işlemini anında gerçekleştirebilme, likidite özelleştirebilme ve likidite toplayabilme gibi protokol hizmetleri kolay bir şekilde inşa edilebilir.

Kyber Network Hangi Borsada Listeleniyor?

Kyber Network Coin Nedir ve Kyber Network hangi borsada listeleniyor gibi sorulara yanıt vermeden önce Kyber Network’ün kripto para borsalarında “KNCL” sembolü ile işlem gördüğünü belirtelim. Tercih edeceğiniz kripto para borsalarında KNCL kripto para biriminin birden fazla işlem çiftine sahip olduğunu göreceksiniz. Ana tercih BTC çifti olmakla birlikte diğer işlem çiftleri arasından da yatırımınıza göre tercih yapabilirsiniz. Kyber Network’ün listelendiği büyük borsaları şöyle sıralayalım;

 • Binance
 • Coinbase Pro
 • Huobi Global
 • Kraken

Kyber Network Piyasa Değeri Nedir?

Kyber Network Coin nedir sorusu kadar Kyber Network piyasa değeri nedir sorusu da araştırılıyor. Kripto para borsasında işlem yapan Coinlerin değerleri gem geliştiricileri ile hem de sunum tabanları ile yakından ilgili. Bu konuda en doğru sonuçlara ulaşmak için Kyber Network yorum araştırmasında bulunabilirsiniz. Kyber Network güncel dolaşım ve maksimum arz gibi değerlerini şöyle sunalım;

Kyber Network Dolaşan Arz Miktarı: 205.045.092 KNCL

Kyber Network Toplam Arz Miktarı: 210.252.944 KNCL

Kyber Network Maksimum Arz Miktarı: 226.000.000 KNCL

Kyber Network Alınır mı?

Kyber Network Coin nedir ve Kyber Network değeri gibi konular bu protokole yabancı kişiler tarafından araştırılıyor. Kyber Network projesi ERC-20 standartlarında çalışıyor. ERC-20 standardı Ethereum veri tabanına ait bir standart ve bu açıdan bakıldığında güven veren bir protokol olarak göze çarpıyor. Kyber Network Crystal hem bir protokoldür hem de akıllı sözleşme düzeyinde güvenlik önlemleri sunar. Bununla birlikte hem yönetici hem de borsacılara karşı üst düzey güvenli bir işlem alanı sunar. Bu açıdan bakıldığında işlem için son derece güvenilir bir tercih olur. Kyber Network Coin Nedir ve Kyber Network yorumları gibi konularda yapacağınız araştırmalar neticesinde yatırım için uygun zamanda dilediğiniz miktarda kripto paraya sahip olabilirsiniz.

Kyber Networkün İleride Yapmayı Planladığı Geliştirmeler

Kyber Network Crystal protokolü, likidite konusunda endişelenmiyor. Bu doğrultuda ürün ve hizmetlerin oluşmasına izin vererek merkeziyetsiz bir şekilde likidite sorununu gidermeyi amaçlıyor. Kyber Network Crystal, Kyber ağı içerisinde oluşturduğu özel bir yardımcı programın varlığına sahiptir. Bu sayede Kyber Network Crystal sahipleri platformun gelişmesine de yardımcı olmak adına tokenlerini belirli bir gizlilik çerçevesinde belirli bir süre boyunca kilitleyebilir. Bununla birlikte Ethereum ağı üzerinde birtakım ödüllere de sahip olabiliyor. Ayrıca Kyber Network Crystal likidite sağlayıcıların platform üzerinde sahip olacakları ödülleri de önceden belirleyebiliyor.

Not: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmelidir. Sitemiz kripto para birimlerine yaptığınız yatırımların sorumluluğunu üstlenmez.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
1
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kyber Network Coin Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

En Güncel Kripto Para Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!