Jst Coin Ne İçin Kullanılır ?
Jst Coin Ne İçin Kullanılır ? Jst Coin TRON ağında JUST, başka kimse tarafından kontrol edilmeyen akıllı sözleşmeye dayalı bir borç verme ekosistemidir.

Jst Coin Ne İçin Kullanılır ?

service

Jst Coin

Jst Coin TRON ağından ve diğer halka açık zincirlerden yüksek değerli kripto para birimlerini birbirine bağlayan bir köprü oluşturur. Ayrıca, diğer kripto para birimlerinden oluşan JUST ekosistemine güç sağlamak için kullanılan TRON’a token değeri kazandırıyor. Poloniex, tüm varlıklarınızın tutulduğu ve bunları diğer varlıklarla takas edebileceğiniz yerdir.

Jst Coin, JUST ekosisteminde DApp yönetişimi ve diğer şeyler için kullanılabilen bir kripto para birimidir. Saydığımız şeylerin yanı sıra madencilik ve ticaret kampanyalara katılarak yapılabilir. Arz ve borçlanma ihtiyaçlarını otomatik olarak eşleştirebilirsiniz. Arz ve geri çekme herhangi bir zamanda yapılabilir. TRON DeFi uygulamalarıyla çok iyi çalışıyorlar ve hemen çok para kazanma sözü veriyor.

Jst Coin, işlemleri hızlı ve ucuz hale getirmek için TRON ağının gücünü kullanır. 5 Mayıs 2020’de JUST Platform’un Yönetişim Simgesi (JST) için bir lansman yapıldı. Bu, Poloniex LaunchBase’in (Token Satışı) gerçekleştirileceği zaman ile aynı zamanda yapılmış oldu. Bu Jst Coin için bir ilkti.

Jst Coin Ne İçin Kullanılır ?

Jst Coin Sadece dünyanın her yerindeki insanların sabit para ödünç almalarına ve sistemin nasıl çalıştırılacağına oy vermelerine izin veren adil, merkezi olmayan bir finansal sistem inşa etmek istiyor. JUST’ın iki jetonu var. İlk token USDJ, 1:1 oranında ABD Dolarına sabitlenmiş bir sabit paradır. TRX’i JUST’ın CDP portalı aracılığıyla teminat altına alarak yapılır.

JUST platformundaki ikinci jeton olan JST, faiz ödemek, platformu çalışır durumda tutmak, platformun nasıl çalıştığına oy vermek ve başka şeyler yapmak için kullanılabilir. Sadece tüm işlemlerin, teminatlandırmanın ve yönetimin blok zincirinde net bir şekilde yapılmasına izin verir. Katılan herkes için parayı kolay ve şeffaf hale getirmek istiyor.

Jst Coin TRON ağında JUST, başka kimse tarafından kontrol edilmeyen akıllı sözleşmeye dayalı bir borç verme ekosistemidir. TRON ağında, ilk merkezi olmayan stabilcoin USDJ eklendi. Bu, kimse tarafından kontrol edilmeyen bir sabit para sistemi gibi davranmasını sağladı. 1:1’de dolara sabitlenen USDJ, JUST’ta yeterli TRX teminatlandırılarak yapılır. Diğer token olan JST, merkezi olmayan yönetişim ve istikrar ücretleri için kullanılır.

Kripto Para Haberlerine Nereden Ulaşabilirsiniz?

Kripto para piyasasında gün içerisinde aşırı dalgalanmalar yaşanabilir. Bu nedenle doğru analiz edilmeyen bir kripto varlığa yatırım yapmanız durumunda kayıplarla karşı karşıya kalmanız olasıdır. Analiz yapmak konusunda başarısız olan yatırımcılar ise internet üzerinde yer alan kripto para haberleri hakkında yazılan yazılara göz atabilirler.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Jst Coin Ne İçin Kullanılır ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

En Güncel Kripto Para Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!