Avax Nedir? Kurucusu Kimdir?
Avax Nedir? Kurucusu Kimdir? 2020 yılından bu yana aktif olarak satışı devam eden AVAX, giderek popülerleşen bir noktada bulunuyor.

Avax Nedir? Kurucusu Kimdir?

service

Avax Nedir? Kurucusu Kimdir?

2020 yılından bu yana aktif olarak satışı devam eden AVAX, giderek popülerleşen bir noktada bulunuyor. Kripto para birimlerinin kurucuları, tarihi ve diğer özellikleri hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Şimdi sırada avax var.

Avax Nedir?

Avax, tek bir zincir üzerinden hareket edilmeyen yüksek güvenlikli bir ağdır. Aslına bakılırsa ilerleyen dönemlerde blok zincirin ödeme yöntemlerinde kullanılması için aranan coin olarak dikkat çeker. Bir diğer özelliği ise benzer alt yapılardan çok daha korunaklı bir özelliğe sahip olmaasıdır.

Kurucusu Kimdir?

Acalanche yani Avax, Ava Labs tarafından geliştirilmiştir. Ava Labs’ın künyesine göz attığımız zaman son derece başarılı kripto para birimi çalışmalarına imza attıklarını da görüyoruz.

Ava Labs aynı zamanda güvenli iletişim ve güvenli etkileşim için çalışmalarına devam etmektedir. Son dönemlerde MAERSK’in geliştirdiği nakliyat aşamalarından tutun da taksi uygulamalarına kadar geniş bir alanda AVAX’dan destek alınabilmektedir.

Meraklılarının hatırlayacağı üzere, Avax Börü 2039 isimli dizide de taksi ücretleri de dahil olmak üzere pek çok ücretlendirme hizmeti Avax ile yapılmaktaydı. Aslına bakılırsa Avax burada güvenli bir ağ olarak kabul edilmelidir.

Şu ani için hali hazırda 225 milyona yakın dolaşımda, 495 milyona yakın dolaşıma girmeye hazır olmak üzere toplam 720 milyon arz bulunmaktadır. Güncel piyasa değerinin 200 milyar liranın üzerine çıkması ile birlikte yakın bir gelecekte daha da adından söz ettireceğinden emin olabiliriz.

Kripto Varlıkları Tanıyabileceğiniz Adresler

Dilediğiniz kripto para birimini tanıyabilmenizin en kolay yolu Kriptobox sitesini ziyaret etmektir. Bu site, kripto paraların sahip oldukları özellikleri sizlere sunmakla birlikte aynı zamanda arz, piyasa değeri ve sıralaması gibi bilgilere de bünyesinde yer vermiştir. Tüm bu bilgiler, en doğru yatırım kararını verebilmeniz için oldukça gereklidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Avax Nedir? Kurucusu Kimdir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

En Güncel Kripto Para Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!