Aca Coin
Aca Coin Ekosistemi merkezi olmayan finans (DeFi) söz konusu olduğunda Polkadot ekosisteminde önemli bir oyuncu.

Aca Coin Ekosistemi

service

Aca Coin

Aca coin, Polkadot korumalı bir blok zinciri platformu üzerine inşa edilmiş, hepsi bir arada, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Ayrıca, kullanıcıların Acala Swap’ta işlem yapmalarına, Acala Doları stabilcoin (aUSD) ile self servis krediler vermelerine, likidite sağlayıcıları olmalarına, Liquid DOT staking (LDOT) ile staking türevlerine erişmelerine ve para kazanmalarına olanak tanıyan bir dizi zincirler arası finansal uygulamaya sahiptir. Dijital varlıklara yüksek faizli APY.

Para kazanmak istiyorsanız ölçeklenebilir, Ethereum ile kullanılabilen ve DeFi ile çalışacak şekilde yapılmış bir ağa ihtiyacınız var, Ethereum ve Bitcoin gibi ağlar da ağa bağlanabilecek. Acala, başlangıçta Compound’dan bir hibe aldı. Acala, Current’in ABD’deki üç milyon müşterisinin paralarını DeFi’den geri alabilmesi için hibrit kripto ve fintech ürünleri yapmak için ABD’li fintech şirketi Current ile birlikte çalışıyor. Bugün, nasıl çalıştıklarını görmek için Acala’nın Uygulamalarını testnet üzerinde deneyebilirsiniz. ACA Token fiyatı Nedir? diğer token haberleri için sitemizi takip edebilirsiniz.

Ekim 2019’da kurulan Aca coin’e şimdi Web3 Vakfı’ndan hibeler ve ayrıca Coinbase Ventures, Pantera Capital, Polychain Capital ve diğer üst düzey firmalardan destek verildi. Aca’ya Yeni Zelanda, Çin, Avrupa, Güney Amerika ve ABD’de hibeler verildi. Bu nasıl çalışır: Acala Token (ACA), merkezi olmayan ağdan sorumludur. Aynı zamanda ağı çalıştıran belirteçtir.

Aca Coin
Aca Coin Ekosistemi merkezi olmayan finans (DeFi) söz konusu olduğunda Polkadot ekosisteminde önemli bir oyuncu.

Aca Coin Ekosistemi

Aca coin , merkezi olmayan finans (DeFi) söz konusu olduğunda Polkadot ekosisteminde önemli bir oyuncu. Protokol, Polkadot’un kullanıcı deneyimini, gaz ücretlerini ve genel ölçeklenebilirliğini daha iyi hale getiren ödünç verme, ödünç alma ve stake etme gibi birçok DeFi ürün ve hizmetine sahiptir.

Bu uygulamalardan bazıları iki ana protokol kullanır: Homa ve Honzon. Homa ve Honzon’un yaptığı şeylerden biri, insanların sabit paralara yatırım yapmasını kolaylaştırmak. ACA belirteçleri, Acala’nın otomatik piyasa yapıcısında (AMM) ve merkezi olmayan borsasında (DEX) ve ayrıca kendi yönetişim ve hizmet sisteminde kullanılmaktadır. Üçü de çeşitli kripto varlıklarıyla ödenebilecek küçük ücretler alıyor.

Acala, kullanıcılarına Acala Mandala test ağında bu hizmetlere erişim sağlar. Polkadot parachain tamamen gerçekleştirildiğinde, Acala Ağı canlı bir ana ağ şekline geçecektir. Aca coin birçok farklı şeyi başarmak için yapılmıştır. Bunlardan biri paranın anlamını değiştirmektir.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Aca Coin Ekosistemi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

En Güncel Kripto Para Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!